Yurt Dışı Gönderimi

Siparişleriniz onaylandıktan sonra aşağıda bulunan havale hesabımıza havale ettikten sonra ürününüz hazırlanır. Hesabımıza geçtiği gün içersinde kargonuz yola çıkar.www.belginmoda.com' da, yurtdışı teslimat adresinize vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini, western union  veya banka havalesi ile yapabilirsiniz. Havale ile ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde, hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Sepet tutarınız, sipariş verdiğiniz gün geçerli olan döviz kurundan hesaplanmaktadır. Banka havalesi yoluyla ödeme yaptığınızda, sipariş onay kodunuzu, açıklama bölümüne yazmayı lütfen unutmayınız.

Havale yoluyla ödeme seçeneği için gerekli olan banka bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır:

Alıcı Adı / Company Name : Recep Toprak

Banka Adı / Bank Name : Türkiye İş Bankası

IBAN No : TR76 0006 4000 0014 5003 4126 27

Western Union Sistemiyle :

Alıcı Adı / Company Name : Osman Özkaya

Adres/Adress: Selçuklu/KONYA

Yurtdışı gönderimlerimizde iade ücreti alıcıya aittir. Yurt dışı göndermelerinizde kargo ücreti müşteriye aittir.

Özel tasarım ürünlerimizin ve iç giyim ürünlerimizin iadesi mümkün olmamakta, abiye ürünlerimizin aidesi ancak kargonun teslim alındığı gün iade edilirse, iade kabul edilmektedir.

Yurtdışı gönderimlerinle paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali söz konusudur. 75 euro ve üzeri alışverişlerde  yaşanacak gümrük problemlerinden firmamız yükümlü değildir.  Gümrük kuralları ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilmektedir. Gümrükte bir sorun olması durumunda gümrük görevlileri sizinle iletişime geçerek yapmanız gerekenler konusunda sizi bilgilendireceklerdir. Gönderilen ürünlerin gümrüğe takılması durumlarında www.belginmoda.com sorumluluk kabul edilmemektedir.

 

 

.

Belgin Moda, Tesettür Giyim, Abiye © 2019