Değişim ve İade Şartları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Herhangi bir nedenle iade veya değişim etmek istediğiniz ürünlerimizi kullanılmamış olarak hasar görmemiş etiketi ve paketi ile birlikte 7 gün içerisinde, FATURA ASLI (sipariş için düzenlenmiş tüm nüshalar) birlikte tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. İade ve değişim yapılan kargo gönderiminin ÜCRETİ MÜŞTERİYE aittir.

 

Özel tasarım ürünlerimizin iadesi mümkündür. Abiye ürünlerimizin iadesi ancak kargonun teslim alındığı gün iade edilirse, iade kabul edilmektedir.

 

Siparişiniz kargoya verilmeden önce siparişinizi iptal edebilmek hakkınız bulunmaktadır. Bu hakkınızı kullanabilmeniz, siparişinizin kargoya verilip verilmediğini öğrenebilmeniz için 0(332) 236 52 53 numaralı MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZ' den yardım alabilirsiniz.

 

İade talebiyle tarafımıza gönderilen ürünlerin kargo masrafı MÜŞTERİYE aittir.

 

İade amacıyla tarafımıza yollanan malların iade etmeye elverişli olup olmadığı araştırıldıktan sonra iade talebi kabul edilirse en kısa sürede geri ödeme talebi bankaya gönderilmektedir. İade ücret iadesi kontrol aşaması ve bankanız dolayısıyla bir kaç gün sürebilmektedir. Nakit ödemelerin iadesi nakit olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Ücret iadesi yapılırken yalnızca iade edilen ürün ücreti iadesi yapılmakta kargo masraflarının iadesi kargo hizmetinin tarafımızca verilmemesi, kargo şirketleri eliyle yürütülmesi nedeniyle yapılamamaktadır.

 

Ürün iadesi ve değiştirme şartları ile ilgili olarak, burada hüküm bulunmayan hallerde 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Belgin Moda, Tesettür Giyim, Abiye © 2018