Gizlilik Politikası

İşbu sözleşme belginmoda.com (Recep Toprak Giyim Mağazası)' nın gizlilik politikasını içermektedir. www.belginmoda.com internet sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.Recep Toprak Giyim Mağazası' nın Gizlilik Politikasında değişiklik yapma hakkı saklı olduğundan siteyi her ziyaret ettiğinizde gizlilik politikasını tekrardan incelemenizi öneririz.

 

belginmoda.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sistemin işleyebilmesi amacı ile sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. Bu kişisel bilgiler sipariş verdiğiniz ürünün size en kısa zamanda ulaşabilmesi ve duyurularımızdan haberdar olabilmeniz için talep edilmektedir. Oluşabilecek sorunların tespiti ve en kısa zamanda çözülebilmesi için Recep Toprak Giyim Mağazası gerektiğinde IP adreslerini tespit etmekte ve bunları kullanmaktadır.

 

Internet sitemize üye olduğunuz veya Internet sitemizden sipariş verdiğiniz sırada sizden, Isim - Soyisim, E-mail Adresi, Telefon Numarası ve Posta Adresiniz talep edilmektedir. Sipariş sırasında ek olarak kredi kartı bilgileriniz istenmektedir. Bu bilgilerin talep edilmesinin amacı; siparişinizi oluşturmak, ürün sunabilmek, ilgili sipariş ödemelerini gerçekleştirebilmek, siparişinizi tarafınıza ulaştırmak, siparişlerinizle ilgili bilgilendirmek, bilgilerinizi güncellemek, ürünlerimizden ve kampanyalarımızdan haberdar olabilmeniz için e-mail bülteni gönderebilmek, siparişlerinizin tarafınıza ulaştırabilmemiz için bizim adımıza lojistik hizmetini yerine getirebilmeleri için 3. şahıslar iletilmesi amaçları için talep edilmektedir.

 

Satın alma esnasında müşterilerimizden talep edilen kredi kartı bilgileri hiç bir şekilde şirketimiz veya yazılımcı şirket tarafindan saklanmamaktadır. Bu bilgiler yalnızca ödemenin sağlanacağı ilgili bankalarla paylaşılacaktır. Tüm kredi kartı bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiş olup, 3. kişiler tarafından ulaşılabilirliği engellenmiştir.

 

Kullanıcılarımızca aksi talep edilmediği sürece günlük ve haftalık tanıtım/ kampanya/ indirim e-postaları sistemde e-postası kayıtlı bulunan tüm kullanıcılarımıza gönderilecektir.

belginmoda.com web sitesinin günlük ve haftalık bültenleri üyelerimizin e-posta adreslerini web sitemize girmeleri sonucunda gönderilmekte olup, üyelik iptali bilgi@belginmoda.com adresine e-posta göndererek veya gönderilen e-postalarıın alt kısmında yer alan üyelikten ayrıl butonuna tıklayarak gerçekleştirilmektedir.

 

 


www.belginmoda.com' a ulaşabilmeniz için iletişim bilgilerimiz:

Recep Toprak Giyim Mağazası(RT HAUTE COUTURE)

Adres : Feritpaşa Mah. Ahmet Hilmi Nalçacı Cad.No:97/A

Selçuklu/KONYA 

Telefon: 0(332) 236 52 53

Belgin Moda, Tesettür Giyim, Abiye © 2019